1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12.2018
01
STY
Warsztaty teatralne dla dzieci – Wrocławskie Dni Rodzinne

W ramach projektu w naszym klubie odbyły się warsztaty teatralno-ruchowe. Będą to zajęcia wspólne z teatralną grupą dziecięcą pod nazwą „Dotyk teatru” na co dzień działającą w naszym klubie pod kierunkiem Izy Polańskiej.
Celem warsztatów jest rozwój osobowości dziecka, wspomaganie kreatywności, zdobywanie wiedzy o sobie samym i innych oparte na technice teatralnej łączącej taniec, śpiew oraz dialog sceniczny. Kreatywnie ćwiczymy z dziećmi umysł i ciało.

Dni Rodzinne Prudential po raz pierwszy we Wrocławiu– 20-22 maja 2016
Po sukcesie Dni Rodzinnych w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście przyszedł czas na Wrocław!
ZwalczNude.pl zaprosiło wszystkie wrocławskie rodziny do wspólnej zabawy podczas pierwszej edycji Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential. W ten wyjątkowy weekend miasto i jego okolice zmieniły się w miejsce pełne niesamowitych przygód z licznymi atrakcjami dla całych rodzin. Wszystko po to, aby pokazać rodzicom i dzieciom bogatą ofertę przyjaznych, dedykowanym specjalnie dla nich miejsc we Wrocławiu.
Logistyka wydarzenia przypomina Noc Muzeów. Podczas weekendu, od piątku do niedzieli, organizowanych jest mnóstwo darmowych wydarzeń takich jak warsztaty, pokazy czy przedstawienia, a to wszystko ku radości dzieci i ich rodziców. Do udziału w projekcie zaproszone są liczne wrocławskie instytucje, organizacje pozarządowe oraz firmy, z którymi ZwalczNude.pl tworzy wyjątkowy, trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych. Każdy wrocławski punkt, kierujący swoją ofertę do rodziny, może zostać Partnerem wydarzenia. Różnorodność zajęć jest ogromna, a wszystkie atrakcje w ten wyjątkowy weekend są darmowe. Każdy w programie znajdzie coś dla siebie. Podczas Dni Rodzinnych w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty językowe, robotyka i eksperymenty, warsztaty artystyczne, zajęcia kulinarne oraz taneczne.
Zwieńczeniem Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential był Wrocławski Piknik Rodzinny Prudential, który od 22 maja w godzinach 11:00-15:00 w ulubionym, spacerowym miejscu wrocławian – na Pergoli przy Hali Stulecia. Podczas pikniku na rodziny czekały niepowtarzalne, kolorowe atrakcje – m.in. była okazja zrobić sobie zabawne zdjęcia w darmowej fotobudce oraz wziąć udział w wielu warsztatach, animacjach i konkursach! Najmłodsi milusińskich spotkali się z Misiem Lubisiem, starsi m.in.z bohaterami edukacji finansowej Cha-Ching. Piknik odwiedziła ambasadorka programu Pani Daria Widawska.
W ramach Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential odbywał się również Plebiscyt Statuetki Wrocławskiej Rodzinki Prudential. Jest to konkurs na najwspanialsze rodzinne punkty we Wrocławiu. Od końca kwietnia mieszkańcy Wrocławia mogli zagłosować na ich ulubione, rodzinne miejsca. To oni wraz ze swoimi pociechami zdecydowali, które ze zgłoszonych miejsc zasługują na wyróżnienie. Zwycięzca nagrody Grand Prix otrzymał kampanię promocyjną w największych mediach parentingowych.
Wszystkie organizowane w ramach Dni Rodzinnych Prudential wydarzenia objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Koordynator Projektu:
Monika Sejbuk

 

 

TERMINY:
01.01.2016