1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
10.2022
18
WRZ
Noc Nadodrza – butik charytatywny
bezpłatne
11:00-18:00

Klub Pod Kolumnami wraz Fundacją Go`n`act z włączają się w nadchodząca edycję Nocy Nadodrza  z ważnymi tematami – ekologii i pomagania.

 

Zapraszamy do butiku charytatywnego Fundacji Go`n`act z odzieżą używaną, który na czas nadodrzańskiego święta przeniesie się z internetu do wnętrz Klubu Pod Kolumnami. Kupując ubrania z drugiego obiegu nie marnujemy zasobów, które zostały już wyprodukowane, więc troszczymy się o środowisko naturalne. Kupując w naszym butiku, wspierasz także aktywność Fundacji Go`n`act (http://goandact.org/), która działa w zakresie praw dziecka, edukacji społecznej i edukacji dla pokoju. Cały dochód ze sprzedanej odzieży przeznaczony jest na jej cele statutowe. Jeśli nie możecie nas odwiedzić tego dnia, zapraszamy na stronę butiku: https://nadobrasprawe.pl/

Tego dnia zapraszamy Was także do rozwijania własnej kreatywności w duchu zero waste. Nie wyrzucajmy – przetwarzamy!
Zaplanowaliśmy dla Was 3 dwugodzinne warsztaty, podczas których pokażemy Wam jak urozmaicić garderobę, która mogła się już znudzić lub zniszczyć. Nauczycie się wykonywać własnoręczne nadruki przy pomocy stemplowania, malowania i haftowania.

Harmonogram warsztatów:
11:00-13:00 – stemple,
13:30-15:30 – malowanie,
16:00-18:00 – haft.

Zapisy przez: nadobrasprawe.sklep@gmail.com

Koszt warsztatów: 40 zł za jeden blok zajęć
W cenie możliwość wyboru jednej sztuki odzieży ze stoiska naszego charytatywnego butiku i materiały do zdobienia. Można przynieść też coś swojego.

Liczba miejsc ograniczona!

 

“Na dobrą sprawę” jest sklepem charytatywnym w formie butikowego second-handu online, prowadzonym przez nasz fundacyjny kolektyw. Sklep jest częścią Fundacji Go`n`Act – cały zysk przeznaczony jest na wsparcie jej działań statutowych.

Znajdziesz u nas piękne ubrania z drugiego obiegu, którym dajemy nowe życie. Dzięki temu realizujemy bliską nam ideę „less waste” i promujemy etyczną modę w duchu „slow ”. Stawiamy na wysoką jakość i oferujemy starannie wyselekcjonowaną odzież w najlepszym stylu. Szukasz klasycznej sukienki lub boho kombinezonu? Potrzebujesz eleganckiej marynarki, stylowej koszuli lub swetra vintage?

U nas możesz bawić się modą w sposób zrównoważony – nie szkodząc środowisku, a jednocześnie wspierając działania na rzecz dzieci i młodzieży, edukacji, równości, integracji oraz bardziej sprawiedliwego świata dla wszystkich.

 

O fundacji:

Fundacja Go’n’Act powstała z myślą o dzieciach, młodzieży i młodych ludziach. Zgodnie ze statutem nadrzędnym celem fundacji jest szeroko rozumiane wspieranie rozwoju i dobrobytu dzieci, młodzieży i młodych ludzi, w szczególności poprzez działalność edukacyjną, kulturalną i pomocową. Wierzymy, że to właśnie dzieci i młodzież są sercem całego społeczeństwa.

 

TERMINY:
18.09.2021
Godzina: 11:00-18:00