1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
09.2022
03 - 04
SIE
Metamorfozy kobiet
200 zł

Weekendowy projekt skierowany do kobiet w każdym wieku, chcących odkrywać swoje mocne strony i wzmacniać swoją samoocenę.

Podczas warsztatów coachingowych, spotkania ze stylistką i indywidualnej sesji fotograficznej będziesz miała możliwość zobaczenia siebie w innym świetle i poszukania swoich mocnych stron – i od wewnątrz i na zewnątrz. Czeka Cię też dobra zabawa, oraz możliwość poznania nowych, ciekawych osób, które tak jak Ty pragną się rozwijać, a na pamiątkę będziesz mieć swoje zdjęcie portretowe wykonane podczas indywidualnej profesjonalnej sesji.

sobota
10 -13:30 Część I – warsztaty coachingowe
13:30 – 14:10 przerwa na lunch
14:10 – 16:30 Część II – stylizacja wizerunkowa

niedziela
makijaż: indywidualne zapisy na godzinę, terminy dostępne od godz. 9:00, czas trwania 45 minut
sesja zdjęciowe: indywidualne zapisy na godzinę, terminy dostępne od godz. 10:00, czas trwania sesji zdjęciowej to 45 minut

wstęp: 200 zł

W sobotę pierwszą część warsztatową „Podróż do swojego wewnętrznego skarbu” poprowadzi Paulina Inka Michniak – coach i terapeutka holistyczna.
Z wykształcenia architekt, z pasji Architekt Zmian – tych na poziomie ciała, duszy i umysłu. Propagatorka rozwoju, podnoszenia samoświadomości, prowadzących do życia w pełni siebie i w pełni swojego potencjału. W swojej pracy terapeutycznej łączy różne metody, między innymi coaching, transformującą moc oddechu, czy ustawienia w polu morfogenetycznym.
Warsztaty będą wykorzystać metody inspirowane m.in. ćwiczeniami coachingowymi, wizualizacje, karty metafor, pracę z opowieścią. W trakcie zmierzysz się z przekonaniami na swój temat i wyruszysz w głąb siebie po swój Wewnętrzny Skarb – po Diament Prawdziwej Siebie. Diament być może trzeba będzie trochę odkurzyć, troszeczkę oszlifować, aby wydobyć jego blask godny zachwycających brylantów.
„W trakcie warsztatów postaram się pomóc uczestniczkom znaleźć w sobie to prawdziwe piękno, metaforyczne, to, którego one często same nawet nie są w pełni świadome. Każdy człowiek jest wyjątkowy, kompletny i wartościowy, jednak nie każdy o tym wie. Budowanie trwałego poczucia własnej wartości to proces. Jest to transformującą podróż poprzez poznawanie i odkrywanie siebie, pogłębianie samoświadomości, akceptację. Ale warto wykonać chociaż ten pierwszy krok w stronę powrotu do siebie. Bo każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku!”

W drugiej części sobotnich wydarzeń w zakresie stylizacji poznasz swoją sylwetkę i dowiesz się, jak niezależnie od sytuacji, wykreować swój niepowtarzalny styl, wyglądać jak milion dolarów i czuć się w ubiorze, jak w drugiej skórze.
Część Beauty poprowadzi Agnieszka Świtoń – wizażystka z doświadczeniem, pasją i uśmiechem, specjalistka od wydobywania kobiecego potencjału oraz piękna, które drzemie w każdej z nas. Jak twierdzi, wszystkie mamy jakąś mocną stronę, którą trzeba odkryć oraz nauczyć się wydobywać. Jest zwolenniczką stylizacji i makijaży
które będą ponadczasowe i podkreślą naturalne piękno.

Drugi dzień warsztatów będzie przeznaczony na indywidualny makijaż i sesje fotograficzną w plenerze lub w studio. Zdjęcia portretowe, powstałe w trakcie, będą zwieńczeniem całego procesu i podsumowaniem weekendu, będą wisienką na torcie 🙂

Sesję z uczestniczkami prowadzić będzie fotograf Marta Zielińska.
„Fotografia jest dla mnie fascynującą okazją do pracy z ludźmi. Lubię poznawać nowe osoby i nawiązywać relację. Doceniam piękno w każdym człowieku i uwielbiam ukazywać je na fotografii.
Pomysł warsztatów zrodził się podczas kobiecych sesji zdjęciowych. Już w trakcie sesji uczestniczki same mówiły mi, że zaczynają widzieć się w nowym, pozytywnym świetle. Początkowo pełne obaw, w trakcie pozowania rozkwitały. Po sesji dostawałam informację, że poczuły się naprawdę wyjątkowo, a pozowanie okazało się nowym, ciekawym i pozytywnym doświadczeniem.
Na zakończenie były już jakby innymi osobami, bardziej błyszczały im się oczy, była w nich większa pewność siebie. Stawały się siebie bardziej świadome.

Razem z Pauliną, entuzjastką wewnętrznej metamorfozy, pomyślałyśmy: a czemu by nie sięgnąć głębiej, podejść do tematu bardziej holistycznie, na poziomie umysłu, przekonań i wewnętrznego postrzegania siebie. I tak oto powstał projekt Metamorfozy kobiet.”

Zapraszamy 🙂

TERMINY:
03.08.2019 - 04.08.2019

info@kolumny.art.pl, tel. 71/322 95 38