1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
09.2022
10 - 13
LIP
LETNIE WARSZTATY MAŁEGO TEATRU POD KOLUMNAMI
220 zł
10:30-13:30

Zapraszamy dzieci w wieku od 3-7 roku życia na wspaniałe, letnie warsztaty teatralne MAŁEGO TEATRU POD KOLUMNAMI, w trakcie których gwarantujemy wyjątkową podróż do świata teatru – dużo twórczej i radosnej zabawy oraz pokaz końcowy.
Warsztaty prowadzone są za pomocą nowatorskich metod łączących w sobie teatr słowa z teatrem pantomimy, w trakcie których wykorzystywana jest naturalna potrzeba ruchu i zabawy u dzieci, ich inwencja twórcza, pomysły i propozycje. Na zajęciach używane są kolorowe kostiumy teatralne, rekwizyty, maski, lalki pacynki oraz wesoła muzyka. Warsztaty odbywają się w dużej sali z lustrami oraz sceną teatralną z oświetleniem i kurtyną, na której ostatniego dnia zajęć odbędzie się otwarta lekcja pokazowa dla rodziców i rodziny uczestników.

NASZE ZAJĘCIA:
• ośmielają przed występami publicznymi i pomagają nawet najbardziej nieśmiałym dzieciom otworzyć się przed grupą;
• powodują wzrost pewności siebie i samooceny;
• uczą nazywania i wyrażania emocji;
• rozwijają prawidłową wymowę oraz dykcję;
• pielęgnują indywidualność każdego dziecka;
• stanowią wspaniałą i niezapomnianą zabawę dla dzieci;
• uczą pracy w grupie;
• dają ujście nagromadzonym napięciom i emocjom
• pobudzają kreatywność, wyobraźnię i skupienie.

Gdzie?: Klub Pod Kolumnami, pl. Św. Macieja 21, Nadodrze

Kiedy? 10.07.2018-13.07.2018r., w godz. 10.30-13.30

Koszt zajęć: 220 zł
Kontakt i zapisy: biuro@fundacjapantomima.pl
lub pod nr tel. 880-149-132/ tel. 796-389-485.
Decyduje kolejność zgłoszeń!

*W trakcie zajęć dzieci przybywają pod opieką instruktorów zajęć

ZAPRASZAMY DO TWORCZEJ PRZYGODY!!!

*MAŁY TEATR POD KOLUMNAMI to zajęcia dla dzieci w wieku 3-7 lat, które zostały uruchomione w formie cyklicznych, coczwartkowych spotkań dzieci w wieku przedszkolnym ze sztuką teatru. MTPK istnieje nieprzerwanie od 2016r. i ma za sobą premiery lekcji otwartych pt. “Piraci”; “Kaczki i Łabędź”; “Królewna Śmieszka” oraz “Złota rybka”.
Zajęcia MTPK odbywają się w czwartki w godz. 16.30-17.15.

Prowadzący:
mgr Katarzyna Łuczyńska, animator kultury, instruktor teatralny, aktor-mim, współzałożycielka i Prezes Fundacji Pantomima. Realizuje autorskie projekty artystyczne, edukacyjne oraz animacyjne w zakresie pantomimy i teatru z dziećmi, młodzieżą i studentami. Reżyseruje spektakle „Małego Teatru Pod Kolumnami”, „Małej Akademii Teatralnej”, teatru dziecięcego we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka (gdzie pracuje jako pedagog zajęć ruchowych, instruktor teatralny oraz pedagog projektów edukacyjnych dla dzieci), współprowadzi młodzieżowo-studencką grupę „Teatr Pod Kolumnami”, pracuje ze studentami pantomimy w SKIBIE. Aktorka FreeMotion Group – zespołu oraz aktorka na scenie WCTD, gdzie gra w spektaklach repertuarowego teatru dla dzieci. Z wykształcenia absolwentka polonistyki i teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz specjalizacji pantomimicznej w SKIBIE, adept Studia Pantomimy przy Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. H. Tomaszewskiego, uczestniczka i organizator wielu kursów z zakresu pantomimy i teatru w kraju i za granicą.
Mgr Magdalena Hardziej-aktorka , reżyserka, instruktorka teatralna, animatorka kultury. Od kilku lat prowadzi i reżyseruje „Teatr Pod Kolumnami”. Aktorka FreeMotion Group, występuje też na scenie WCTD, gdzie gra w spektaklach repertuarowego teatru dla dzieci. Uczestniczka różnorodnych warsztatów w Polsce i za granicą, z zakresu pantomimy, tańca i teatru ruchu. Pomysłodawczyni, koordynator i pedagog wielu projektów edukacyjnych i artystycznych m.in. „Karpacka Pracownia Pantomimy”, „ Akademia Małego Mima”, „Świadomi siebie”. Współzałożycielka i pedagog zajęć ruchowych, reżyserka spektakli w Teatrze Pod Kolumnami -teatrze pantomimy młodych .Wieloletni i doświadczony pedagog zajęć animacyjnych i teatralnych współpracujący z wieloma placówkami oświatowymi. Z wykształcenia magister filologii polskiej, specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim, absolwentka Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu o specjalizacji pantomima, absolwentka Studia Pantomimy przy Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. H. Tomaszewskiego. Wiceprezes i współzałożycielka Fundacji Pantomima, koordynatorka wielu projektów edukacyjnych i artystycznych. Reżyser teatrów dziecięcych, twórca scenariuszy.

TERMINY:
10.07.2018 - 13.07.2018
Godzina: 10:30-13:30

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez info@kolumny.art.pl lub tel. 71 322 95 38