aktualności

Warsztaty samby brazylijskiej


1, 2, 3, 7,8,9.08.2017 r. w godz. 18.00-19.00  
 
Podczas 6 spotkań po 1 h uczestnicy poznają podstawowe kroki samby i nauczą się przynajmniej dwóch krótkich choreografii.  
Wszystkie lekcje z założenia mają być przyjemnością, dlatego każdy trudny ruch będzie szczegółowo omawiany i powtarzany w tańcu.  
Cena: 120 zł za 6 spotkań po 1 h  
Terminy: 1, 2, 3, 7,8,9 sierpnia 2017 r.  
godz. 18:00-19:00  
Obowiązują wcześniejsze zapisy!  
e-mail: info@kolumny.art.pl, tel. 71/ 322 95 38  
Opłata za zajęcia przyjmowana jest przelewem na konto Klubu lub w klubie – wyłącznie gotówką.  
PKO BP, ul. WITA STWOSZA 12 54-203, WROCŁAW numer rachunku: 75 1020 5226 0000 6502 0416 3275  
 
 
 
Samba jest pochwałą radości, stymuluje pewność siebie, otwiera na świat, na nowych ludzi i pozwala chodzić z nosem w chmurach, kołysząc biodrami. Technika wykonywana jest zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Zajęcia niezwykle integrują grupę, uczą wspólnego rytmu i otwierają uśpione w nas moce pierwiastka żeńskiego i męskiego. Samba budzi do tańca biodra i klatkę piersiową, rozluźnia zestresowany kręgosłup i dodaje lekkości.  
Zajęcia samby brazylijskiej bardzo dobrze wpływają na koordynację całego ciała.  
Tańczymy w wygodnym stroju, boso lub w wygodnym, miękkim obuwiu.Zachęcamy do zabrania na zajęcia dużej butelki wody.  
 
 
 
Prowadzenie - Ania Tarka  
Taniec jest obecny w jej życiu od dziecka. Przez lata zgłębiała wiele technik ruchowych, takich jak: jazz, modern, taniec towarzyski, afro.  
Sambę poznała w 2006 roku w Polskim Teatrze Tańca, gdzie spotkała swojego mistrza - Ivana Vasconellos da Silva. Regularnie wyjeżdża do  
Brazylii i uczy się samby w Salvador da Bahia - centrum rdzennej samby oraz Rio de Janeiro.  
Doskonaliła swoje umiejętności pod okiem: Xandy Liberato, Ivana Vasconcellosa, Pedro Rosa i wielu innych nauczycieli z Escola de Dança da Fundaçao Cultural do Estado da Bahia w Salvador da Bahia.  
Jest rodowitą Lublinianką, we Wrocławiu mieszka 6 lat, współpracowała między innymi z: Akademią Ruchu we Wrocławiu, Fundacją Raban z Obornik Śląskich, Sorrir Por Favor - Krakowską Formacją Sambową, Festiwalem Kody w Lublinie, K2 Studio Działań Plastycznych i Terapeutycznych Katarzyny  
Krasnodębskiej w Lublinie, Fundacją Młodego Kina z Warszawy oraz Młodzieżową Orkiestrą Dętą w Leśnicy.