aktualności

Teatr Pod Kolumnami / przerwa wakacyjna


Zajęcia od 22.09 - w czwartki godz. 16.45 - 18:00.  
 
Do pracy w sezonie artystycznym 2015/2016 nad nowym spektaklem poszukujemy młodzieży i studentów.  
 
KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO GRUPY?  
Osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym, studenci i absolwenci, ludzie zaangażowani , którzy nawet mimo braku doświadczenia, chcą spróbować swoich sił na scenie i są zdecydowani na twórczą pracę i występy w sezonie artystycznym 2016/2017 r.  
 
KIEDY I GDZIE?  
Klub Pod Kolumnami przy pl. Świętego Macieja 21 w każdy czwartek w godzinach :  
16.45- 18.00- działania teatralno – ruchowe;  
18.30- 20.00 – forum dyskusyjne „ Twórcze i świadome Ja” ( 1-2 razy w miesiącu);  
 
OPŁATY:  
70 zł/m-c. ( płatne na 1 zajęciach w miesiącu)  
 
ZGŁOSZENIA  
Zgłoszenia zawierające: dane osobowe oraz krótką informację o sobie prosimy przesłać na adres: biuro@fundacjapantomima.pl w tytule maila wpisując „ Teatr Pod Kolumnami”  
 
Więcej informacji można znaleźć:  
• na stronie : www.fundacjapantomima.pl  
• facebooku Fundacji Pantomima  
 
ZAPRASZAMY DO TWÓRCZYCH POSZUKIWAŃ I NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ!  
 
 
„Teatr Pod Kolumnami” istnieje od 01.10.2013r, pierwszą jego premierą był spektakl „Muzeum” w reż. M. Młynarczyk i K. Łuczyńskiej nagrodzony III miejscem na XII Ogólnopolskim Festiwalu Małych Forma Teatralnych „Arlekinada”. Na festiwalu tym nagrodzono także dwie nasze aktorki – Karolinę Sawicką – I miejscem za najlepszą kreację aktorską oraz Tosię Rosik-Rosińską wyróżnieniem aktorskim.  
 
Fundacja Pantomima powstała w listopadzie 2011 roku we Wrocławiu. Założyła ją grupa pasjonatów, entuzjastów, praktyków oraz teoretyków pantomimy i innych form teatru ruchu, dla których punkt wyjścia stanowi ciało, by wspólnie budować mosty między praktykami i teoretykami oraz z powodzeniem wspierać, inicjować i dokumentować działalność artystyczną, naukową oraz edukacyjną w zakresie swoich pasji. Fundacja realizuje autorskie projekty animacyjno-edukacyjne w zakresie pantomimy. Do tej pory zrealizowała m.in: „Świadomych siebie” (dla młodzieży od 13 do 18 roku życia) „Karpacką Pracownię Pantomimy” (kurs pantomimy dla adeptów sztuki mimu z całego kraju) oraz „Akademię Małego Mima” (kurs pantomimy dla najmłodszych, 3-6 latków). Więcej na: www.fundacjapantomima.pl